Budování značky

Díky brandingu se může jakákoli značka stát synonymem produktu nebo služby. Investujte včas do budoucnosti své firmy. Společně s vámi vytvoříme spolehlivou a důvěryhodnou značku, která bude reprezentovat vaše hodnoty.

Marketing a reklama

Při své práci se soustředíme na výsledek, kterého dosáhneme společnými silami. Postupně definujeme, navrhneme a zrealizujeme kompletní marketingový plán. Velkou pozornost věnujeme hodnocení a zpětné vazbě, která podle nás hraje v celém procesu důležitou roli.

Design a produkce

Práci v reklamě chápeme komplexně. Patříme k těm, kteří umí své návrhy nejen vymyslet, ale i realizovat. Vaší firmě vtiskneme tu správnou image a zároveň vytiskneme tu nejlepší reklamu.

Logo a vizuální styl

Smysluplné logo dodá značce identitu, bez které se v konkurenčním prostředí neobejde. Nenechte váš produkt zapadnout a věnujte mu péči prostřednictvím kvalitně zpracovaného vizuálního stylu.

Webové stránky a e-shopy

Nepracujeme se šablonami, které usnadní práci, ale neodliší vás od ostatních. Raději klademe důraz na funkčnost, přehlednost, bezpečnost a kvalitní zpracování webu nebo e-shopu.

Internetový marketing

Internet je naším přirozeným prostředím, ve kterém vás naučíme hledat nové zákazníky. Bez online marketingu se neobejde nová ani zavedená firma. Na základě analýz a průzkumu trhu poznáme vaše klienty, jejich potřeby a vytvoříme nejvhodnější strategii k jejich oslovení.

Kde nás najdete?