06.04.2017

Jak softwaroví mágové k nové vizáži přišli

Když se někdo zabývá takovou složitostí, jako je vývoj a poskytování softwaru, měla by tomu odpovídat také jeho celková prezentace. Ta musí vyjadřovat, že firma předbíhá dobu, hledá a nachází praktická řešení pro své klienty, vyniká nad konkurencí. Kdo by si dnes koupil nový software od společnosti, která nemá chytře a zajímavě řešený vlastní web? 

Společnosti PEAR zabývající se vývojem rezervačních a ekonomických systémů pro cestovní kanceláře jsme pomohli k novému velmi čistému a dobře zapamatovatelnému vizuálnímu stylu tvořícímu podstatný základ nejen nového webu. Vzhledem k poměrně velkému rozsahu nabízených produktů a služeb jsme museli najít na tělo padnoucí model zajišťující jejich přehledné členění tak, aby každý našel co hledá pohodlně a rychle na desktopu i na menších obrazovkách. 

Naším cílem nebylo nic menšího než vytvořit společnosti PEAR vizuální styl, který bude spolu s moderním řešením webu schopný směle konkurovat prezentacím nadnárodních společností z dalekého Silicon Valley. Jak se nám to povedlo se podívejte zde.

Kde nás najdete?